Indeks witryny Po godzinach Hobby Internet i komputery Czy potrzebne są myszki gamingowe?

Czy potrzebne są myszki gamingowe?

Porady, spostrzeżenia, nowinki

Na lewo i prawo czytam, że bez myszki przygotowanej dla graczy nie będę wygrywać w meczach online. Chodzi o to co produkuje Roccat czy A4 Tech. Maleństwa wyglądają dosyć dziwnie. Czy od myszy komputerowej może zależeć tak wiele, że przyćmi ona prawdziwy talent? Rozumiem, że bez odpowiedniego sprzętu nie ma co siadać do pewnych gier, ale czy od razu muszą to być myszki gamingowe z drogich kolekcji. Co myślicie o tym trendzie, który szalenie postępuje? Czuje się niemalże osaczona i zmuszona, aby kupić myszkę z pewnych kręgów! A w rzeczywistości urządzenie posiadane obecnie, wcale mi niczym nie wadzi i bez tego szaleństwa marketingowego, zapewne bym długo przy tej myszce pozostała. Pomóżcie mi zrozumieć, bo chcę wyjść z zakłopotania i dezorientacji, która mi towarzyszy, gdy wczytuję się w opisy tych produktów. Myszki mnie żywcem pożerają, chyba tak w przenośni i lekko prześmiewczo można to określić.

Jak zapatrujecie się na myszki gamingowe? Bzdurna moda bez oparcia w realnych wynikach czy jednak tajemna formuła na sukces?

Dla ciekawskich – tak wyglądają teraźniejsze myszki gamingowe

kuchnie Tychy

Wróć do Internet i komputery